[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Sportinio vairavimo pamokos” font_container=”tag:h2|text_align:center” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1607447557989{margin-top: 30px !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Norintiems geriau išmokti valdyti automobilį, siūlome  sportinius pramoginius važiavimus, asmenines pamokas, pradedantiesiems ir pažengusiems vairuotojams. Mūsų komandos profesionalūs lenktynininkai pasidalins su jumis savo ilgamete vairavimo patirtimi ir parengs specializuotus mokymus jums pagal jūsų patirtį, žinias ir poreikius.

 

Sportiniai pramoginiai važiavimai – individualūs užsiėmimai, vairuotojams, norintiems pagerinti savo vairavimo įgūdžius ir įgauti sportinio vairavimo pagrindus. Šie užsiėmimai kupini įspūdžių, adrenalino ir naujų potyrių, kurie pakels jums nuotaiką ir suteiks daugiau pasitikėjimo kelyje ir kritinėse situacijose.

 

Šių užsiėmimų metu sužinosite daug vertingos informacijos, kuri padės pagerinti jūsų orientacinius įgūdžius kelyje, suprasite fizikinius dėsnius, kurie veikia automobilį važiuojant kelyje ir susipažinsite su slystančio automobilio šoniniu valdymu. Susipažinsite su sportiniu automobiliu, taisyklinga sėdėsena ir teisinga vairo sukimo technika, tai smulkūs dalykai, kurie gali dramatiškai pagerinti jūsų vairavimo įgūdžius. Praktikos metu išmoksite nustatyti tinkamą stabdymo kelią, lavinsite reakcijos laiką ir gebėjimą išvengti avarinių situacijų.[/vc_column_text][siteorigin_widget_vc so_widget_data=”{"widget_class":"SiteOrigin_Widget_Button_Widget","widget_data":{"text":"PIRKTI PASIVA\\u017dIN\\u0116JIM\\u0104","url":"","new_window":false,"download":false,"button_icon":{"icon_selected":"fontawesome-sow-far-check-circle","icon_color":false,"icon":0,"icon_placement":"left","so_field_container_state":"open"},"design":{"width":false,"width_unit":"px","align":"center","theme":"atom","button_color":"#dd1d1d","text_color":"#ffffff","hover":true,"hover_background_color":false,"hover_text_color":false,"font":"default","font_size":"1","rounding":"0.25","padding":"1","so_field_container_state":"open"},"attributes":{"id":"","classes":"","title":"","onclick":"","rel":"","so_field_container_state":"closed"},"_sow_form_id":"8343207875fcfb43f32bf0018923168","_sow_form_timestamp":"1607447711851"}}”][vc_empty_space][vc_separator][/vc_column][/vc_row]