PAJUSK LENKTYNIŲ DVASIĄ


Išbandyk save trasoje su mūsų sportiniais automobiliais. Įgyk sportinio vairavimo įgūdžių su mūsų profesionalių lenktyninkų pagalba

Sužinok daugiau

Mūsų paslaugos


Sportinių Automobilių Nuoma

Pasirinkite jūsų mėgstamiausia automobilį iš mūsų auto parko ir išbandykite jį trasoje. Mūsų instruktorius sedės šalia ir padės jums pasiekti maksimalų rezultatą.

Mes nuomuojame automobilius ir įvairioms lenktynėms kartu su profesionalia techninio aptarnavimo komanda. Todėl galite išmėginti savo jėgas Lietuvos mėgėjų lenktynių čempionatuose, varžantis su kitais vairuotojais trasoje.

Renginių Organizavimas

Mes galime pasiūlyti ekstremalių pajūčių antplūdį įmonėms ir žmonių grupėms trasoje, kurių metu būsite supažindinti su sportinio vairavimo pagrindais, geriau suprasite automobilio slydimo ir valdymo technikas bei patys teorija pritaikysite praktikoje lenktyniaudami prieš kolegas.

Sportinio Vairavimo Pamokos

Norintiems geriau išmokti valdyti automobilį, siūlome asmenines pamokas pradedantiesiems ir pažengusiems lenktyninkams. Mūsų komandos profesionalūs lenktyninkai pasidalins su jumis savo ilgamete vairavimo patirtimi ir parengs specializuotus mokymus jums pagal jūsų patirtį, žinias ir poreikius.

Sportinių Automobilių Ruošimas

Daugelis žmonių nori pradėti lenktyniauti ir pasigaminti savo savjonių projektą, tačiau trūksta žinių, kontaktų, kompetencijų ar finansų. Mes galime padėti jums pasiruošti sportinį automobilį pagal jūsų biudžetą. Per daugiau nei dešimtmetį autosporte mums teko savo jėgomis pasigaminti ne vieną sportinį automobilį ir šias sukauptas žinias mielai norime pasidalinti su jumis ir autosportą padaryti dar prieinamesni kiekvienam.

Auto


Visus sportinius automobilius, kuriuos siūlome jums, esame išbandę įvairiuose lenktynėse patys. Visi mūsų automobiliai atitinka FIA reikalavimus ir turi sportinius pasus. Saugumas yra svarbiausias mūsų rodiklis, dėl to visi automobiliai turi homologuotus lankus, penkių taškų sportinius diržus atitinkančius LASF reikalavimus.

Mūsų siūlomi automobiliai:

e30

BMW E30 330

Galia: 3.0L 230 Ag
Svoris: 1200 kg
Pavarų dėžė: Mechaninė

e30

BMW E36 318is

Galia: 1.8L 156 Ag
Svoris: 1150 kg
Pavarų dėžė: Mechaninė

e30

BMW E46 323ci

Galia: 2.5L 170 Ag
Svoris: 1350 kg
Pavarų dėžė: Mechaninė

Patirtis


Lenktynių dvasia

Nemuno žiedas ir mūsų profesionali komanda jus pilnai perteiks tikrų lenktynių atmosfera ir įtampa.

FIA Standartai

Visi automobiliai turi sportinius pasus ir atitinkia FIA saugumo reikalavimus.

Vairavimas

Mūsų komandos nariai išmokys jus visų sportinio vairavimo pagrindų ir padės jums pasiekti kitą lygį.

Laiko matavimas

Kiekvienas rato laikas bus fiksuojamas ir mūsų komandos lenktyninkai duos jums patarimų ir padės pagerinti laiką.

Komanda


Mūsų komanda susideda iš skirtingų autosporto srities specialistų ir megėjų. Kartu mes jau daugiau nei dešimtmetį lenkyniaujame ir konstruojame automobilius. Turime kompetetingų speciliastų kartingų, žiedo, drift, ralio sporto šakose. Mūsų komanda labai įvairi nuo pradedančiųjų lenktyninkų iki sporto meistrų. Dėl skirtingų patirčių ir kompentencijų dinamikos komenadoje mes išliekame konkurencingi, inovatyvus ir brandus.

Apie mus


VirtualRacing komanda - visos mūsų pagrindinės veiklos susijusios su automobilių sportu, lenktynėmis, sportiniu automobilių gamyba. Mes visuomet stengiamės autosportą paversti kuo prieinamesni žmonėms, drąsiai ir noriai dalinamės patirtimi ir patarimais.

Galime padėti suorganizuoti ir išnomuoti sportinius automobilius privatiems renginiams, lenktynėms arba TrackDay metu suteikiame galimybę pasinaudoti mūsų automobiliais, kai norisi daugiau ekstremalių pajūčių. Mūsų komandos lenktyninkai visada pasiruošę jus pamokyti ir padėti pasiekti kitą lygį sportinio ir saugaus vairavimo.

Mes gaminame ir modifikuojame sportinius automobilius, kad jie atitiktų visus LASF keliamus reikalavimus sportiniam pasui gauti. Per daug metų dirbdami su sportiniais automobiliais sukaupėme didžiulę patirti ir turime daugybę kontaktų galinčių padėti jūsų svajonių projektui tapti realybę.

Kontaktai


Mūsų biuras randasi R. Kalantos g. 4, Kaunas, Lietuva

+370 644 42266

+370 614 75170